У лютому з’являться у продажу бiлети на Євробачення – 2017

Среда, февраля 8, 2017 11:25

Квитки на міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2017 надійдуть у продаж у лютому.
Про це заявив заступник генерального директора Національної громадської телерадіокомпанії України Павло Грицак, повідомляє прес-служба “UA: Перший”.
“Сподіваємося, що квитки надійдуть у продаж у лютому, ми активно працюємо над втіленням цього. Варто відзначити, що в минулі роки були різні дати початку продажу квитків на конкурс – це відбувалося і в березні (12 березня – у 2012 році, 16 березня – у 2009-му)”, – уточнив він.
При цьому хто продаватиме квитки – поки невідомо. За результатами тендеру цим мало зайнятися приватне підприємство “В Тікет” (Concert.ua), проте до справи втрутився Антимонопольний комітет.
“6 лютого 2017 року постійно діючою адміністративною колегією АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель було прийнято рішення, згідно з яким НСТУ зобов’язали відмінити процедуру закупівлі – “Послуги з продажу квитків на Пісенний конкурс Євробачення-2017″. Рішення було прийнятно після розгляду скарги товариства з обмеженою відповідальністю “Маестро тікет систем” від 27 січня”, – повідомляє прес-служба телеканалу.
Грицак додав, що телерадіокомпанія виконує рішення Антимонопольного комітету і шукає шляхи вирішення проблеми.
“Це – уповноважений державний орган, у нас немає інших варіантів. Ми не можемо сказати, що згодні з цим рішенням, тому шукаємо варіанти вирішення ситуації, що склалася, щоб запустити квитки у продаж якомога раніше. Ми проводимо консультації з цього питання з Європейською мовною спілкою (ЄВС) і не прийматимемо ніяких рішень без узгодження з ними”, – зазначив він.

джерело: “ZNAJ.ua


Нет комментариев

Оставить комментарий или два