У столицi пройде мiжнародний фестиваль року “Robustfest”

Пятница, апреля 8, 2016 9:11

23-24 квітня у столичному клубі MonteRay Live Stage пройде фестиваль Robustfest, на якому зберуться представники різних напрямків рок-музики, а саме – stoner, psychedelic, sludge і post.
У фестивалі візьмуть участь 13 гуртів з 7 країн. Серед них – шведи Greenleaf, Dekonstruktor з Росії, білоруси Coat, американська група Elder, поляки Weedpecker та інші. Також учасниками фестивалю стануть кілька популярних українських колективів: Atomic Simao, Pree Tone, Dreadnought, Soom.
«На даний момент можна сміливо говорити, що українська психоделічна сцена має своє обличчя, – кажуть організатори. – Robustfest – це не пачка закордонних хедлайнерів і кілька наших груп на розігріві, а зростаючий, цікавий кістяк, навколо якого формується фестиваль».
Організатори розповіли Cultprostir, що гурти відбиралися за міцністю звучання як на сцені, так і в записі. «І ось уже вчетверте нам вдається робити цю добірку без повторів: благо хороших банд у нас вистачає. Деякі навіть стоять в черзі на участь у фестивалі», – сказали вони. Організатори відзначають, що Robustfest – це хороший стартовий майданчик для молодих команд.
Також на фестивалі відбудеться виставка плакатів від українських художників.

джерело: “Cultprostir.ua


Нет комментариев

Оставить комментарий или два