Суд повернув громадi Козина бiля 14 гектару землi

Пятница, февраля 27, 2015 15:23

Суд визнав за Козинською селищною радою право власності на ділянки загальною площею 13,76 га, витребувавши їх із незаконного володіння трьох осіб. Про це свідчить рішення Обухівського районного суду Київської області від 14 січня.
У грудні 2009 році Обухівська райдержадміністрація передала єдиним масивом безоплатно у власність семи громадян ділянки площею 13,76 га для ведення особистого селянського господарства. У подальшому ці люди свої ділянки продали.
Наприкінці минулого року з вимогою скасувати вказане рішення і повернути ділянки державі до суду звернувся обласний прокурор, що представляв інтереси Козинської селищної ради.
Суд встановив, що Обухівська РДА вийшла за межі своїх повноважень, адже ділянки знаходяться в межах Козина.
Крім того, при передачі ділянок у власність не проводилися роботи із землеустрою (складання проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок) та геодезичні роботи (винесення в натуру земельних ділянок громадян). Державна експертиза землевпорядної документації також не проводилась.
Також суд наголошує, що вказані ділянки є землями водного фонду і, відповідно до законодавства, не могли передаватися у приватну власність для ведення особистого селянського господарства.
Суд встановив, що станом на 2014 рік за час користування власники провели гідронамив піску на отримані ділянки.
Протягом 2005-2010 рр. Обухівську РДА очолював Віктор Остринський. Нещодавно суд повернув державі три острови, які РДА під керівництвом Остринського неправомірно роздала у 2008 році.

джерело: “нашi грошi


Нет комментариев

Метки: ,

Оставить комментарий или два