У Києві вiдбудеться Всеукраїнський конкурс красоти серед студенток

Суббота, октября 11, 2014 8:20

Завтра у Києві, 12 жовтня, в 16:00 в концерт холі Sentrum в рамках молодіжного фестивалю “Молодь Fest” відбудеться Всеукраїнський конкурс краси, кмітливості та таланту “СтудМіс України” 2014. За титул найкрасивішої студентки України боротимуться представниці 24 областей України та Криму.
Найкрасивішу дівчину обиратимуть: співак Олександр Кривошапко, ресторатор Маргарита Січкар, власник конкурсу “СтудМіс України” Олександр Санченко, бізнесмен, який увійшов в ТОП 100 списку Forbes Олександр Кардаков та інші відомі українці.
Також у рамках фестивалю пройде студентський суперкубок КВН Києва. Кращу команду виберуть радник мера Києва з питань молоді та спорту Олексій Трофимов, шоумен Антон Лірник, член команди КВН “БАК” і чемпіон вищої ліги Іван Нежмедінов, Алекс Селіхов – минулого ведучий Відкритої київської ліги КВН.
Музичним подарунком для глядачів фестивалю стануть виступи Lissa Wassabi та групи Дантес & Олійник. Фестиваль завершить вечірка від діджеїв радіостанції Kiss FM Артем Неба і Рей-на.
“Молодь Fest” – це благодійний фестиваль, де зберуть кошти для 11 батальйону територіальної оборони Київської області “Київська Русь”.

джерело: “mykyiv”


Нет комментариев

Оставить комментарий или два